0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan J League
Kashiwa Reysol
۱
۱
Kashima Antlers
inprogress
۱۴:۰۰
Sagan Tosu
۰
۰
Vissel Kobe
inprogress
۱۵:۰۰
Sanfrecce Hiroshima
۲
۰
Jubilo Iwata
inprogress
۱۴:۰۰
Shimizu S-pulse
۱
۲
Yokohama F Marinos
inprogress
۱۴:۳۰
Cerezo Osaka
۰
۱
Kawasaki Frontale
inprogress
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۱
۰
Urawa Red Diamonds
inprogress
۱۴:۳۰
FC Tokyo
۲
۲
Avispa Fukuoka
inprogress
۱۳:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۰
Nagoya Grampus Eight
inprogress
۱۴:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۱
۱
Consadole Sapporo
inprogress
۱۴:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Gimcheon Sangmu FC
۱
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
inprogress
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۱
۰
Ulsan Hyundai Horang-i
inprogress
۱۴:۳۰
Jeju United
۲
۲
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
-
-
Gangwon FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Brazil Serie B
Cruzeiro MG
۲
۰
Vila Nova GO
Finished
۰۵:۰۰
Brusque
۲
۰
Operario PR
Finished
۰۵:۰۰
Chapecoense SC
۳
۱
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Primera Division
Everton Vina del Mar
۱
۱
Colo Colo
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Primera Division
Guairena FC
۱
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
Sol de America
۰
۱
Sportivo Ameliano
Finished
۰۳:۴۵
  Argentina Liga Profesional
Boca Juniors
۰
۳
Banfield
Finished
۰۵:۰۰
Central Cordoba De Santiago
۱
۲
Argentinos Juniors
Finished
۰۲:۳۰
  Venezuela Primera Division
Deportivo Lara
۰
۰
Universidad Central de Venezuela
Finished
۰۱:۳۰
Estudiantes de Mérida
۱
۱
Monagas SC
Finished
۰۳:۴۵
  World Friendly Club Matches
AFC Ajax
-
-
SC Paderborn 07
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FC Farul Constanta
۲
۳
Chindia Targoviste
Finished
۱۲:۳۰
Mezokovesdi SE
۱
۱
Budapest Vasas SC
Finished
۱۳:۰۰
HNK Hajduk Split
۱
۱
Kisvarda FC
Finished
۱۳:۰۰
FC Slovacko
۲
۱
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۳:۳۰
AZ Reserves
-
-
Almere City
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
NK Brinje Grosuplje
۲
۳
NK Krka
Finished
۱۲:۰۰
MFK Zemplin Michalovce
۳
۰
FK Humenne
Finished
۱۲:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۳
۱
AC Dukla Praha
Finished
۱۳:۳۰
FK Slavoj Trebisov
۱
۳
MFK Vranov nad Topl'ou
Finished
۱۳:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۱
۰
KS Ruch Chorzow
Finished
۱۳:۳۰
FK Mlada Boleslav
۳
۲
FK Teplice
Finished
۱۳:۳۰
TS Wisla Krakow
۲
۰
GKS Jastrzebie
inprogress
۱۴:۰۰
OB Odense
-
-
AC Horsens
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Bedfont Sports
-
-
Potters Bar Town FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۰
۰
FC Banik Ostrava
Finished
۱۲:۳۰
FK Pohronie
۱
۲
FK Samorin
Finished
۱۲:۳۰
Gyori ETO FC
۲
۴
Gyirmot
Finished
۱۲:۳۰
Olimpia Elblag
۵
۰
Sokol Ostroda
Finished
۱۲:۳۰
Chrobry Glogow
۱
۲
Gornik Polkowice
Finished
۱۲:۳۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۲
۳
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
Dabas FC
۲
۳
Monori SE
Finished
۱۲:۳۰
Bicskei TC
۰
۵
KFC Komarno
Finished
۱۳:۰۰
FK Pribram
۰
۳
FC Graffin Vlasim
Finished
۱۳:۰۰
MTK Budapest
۲
۶
Ujpest FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Hradec Kralove
۳
۱
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۳:۳۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۰
۰
Chojniczanka Chojnice
inprogress
۱۳:۳۰
NK Polet Sv Martin
۱
۷
NK Osijek
Finished
۱۳:۳۰
FC Winterthur
۳
۰
FC Schaffhausen
Finished
۱۳:۳۰
Radunia Stezyca
۲
۱
GKS Przodkowo
Finished
۱۳:۳۰
MFK Karvina
۰
۲
FC Zlin
Finished
۱۳:۳۰
Trinec
۰
۰
MSK Zilina B
inprogress
۱۳:۳۰
SK Sigma Olomouc
۰
۰
Prostejov
Finished
۱۳:۳۰
FC Slovan Liberec
۸
۱
FK Usti nad Labem
Finished
۱۳:۳۰
Piast Gliwice
۲
۰
Stal Rzeszow
Finished
۱۳:۳۰
Garbarnia
۱
۲
Siarka Tarnobrzeg
inprogress
۱۴:۳۰
Fremad Amager
-
-
Hvidovre IF
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Lyngby BK
۰
۰
Nykobing FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Peru Reserve League
Sporting Cristal Reserves
۱
۲
Alianza Lima Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Universitario de Deportes Reserves
۳
۰
CD Coopsol Reserves
Finished
۰۰:۰۰
  Peru Primera Division
Ayacucho FC
۱
۲
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۱:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Belgrano de Cordoba
۲
۱
Almagro
Finished
۰۲:۴۰
  United States NWSL
Angel City FC (W)
۱
۱
Portland Thorns (W)
Finished
۰۷:۰۰
Seattle Reign FC (W)
۲
۰
North Carolina (W)
Finished
۰۶:۳۰
Houston Dash (W)
۱
۲
Kansas City Current (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Japan J2 League
Ventforet Kofu
۰
۱
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۳:۳۰
Mito HollyHock
۱
۲
Yokohama FC
Finished
۱۳:۳۰
Grulla Morioka
۱
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۳:۳۰
Fagiano Okayama
۰
۱
Roasso Kumamoto
inprogress
۱۴:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۰
۲
Albirex Niigata
inprogress
۱۵:۰۰
Oita Trinita
۰
۱
Jef United Ichihara Chiba
inprogress
۱۴:۳۰
Montedio Yamagata
۰
۱
Tochigi SC
inprogress
۱۴:۳۰
Blaublitz Akita
۰
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۹:۳۰
Machida Zelvia
۲
۳
Vegalta Sendai
Finished
۱۳:۳۰
Zweigen Kanazawa
۰
۱
Tokushima Vortis
inprogress
۱۴:۳۰
  United States USL League Two
Southern California Seahorses
۱
۱
Golden State Force
Finished
۰۶:۳۰
Chicago FC United
۱
۰
Chicago City SC
Finished
۰۴:۳۰
FC Motown II
۱
۲
Cedar Stars Rush
Finished
۰۳:۳۰
Western Mass Pioneers
۳
۱
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۴:۰۰
Kings Hammer FC
۵
۱
Toledo Villa FC
Finished
۰۳:۳۰
Ocean City Noreasters
۱
۰
Real Central New Jersey
Finished
۰۳:۳۰
Peoria City
۳
۲
FC Manitoba
Finished
۰۴:۳۰
Des Moines Menace
۲
۲
Thunder Bay Chill
Finished
۰۴:۳۰
Round Rock SC
۱
۱
Houston FC
Finished
۰۴:۳۰
Ventura County Fusion
۲
۳
Project 51O
Finished
۰۶:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Recoleta
۳
۳
Union San Felipe
Finished
۰۵:۰۰
Deportes Iquique
۲
۱
Santiago Wanderers
Finished
۰۵:۳۰
  Iceland 1. Deild
IF Vestri
۲
۴
KV Vesturbaer
Finished
۰۰:۳۰
  Canada Canadian Premier League
FC Edmonton
۳
۰
York United FC
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL Tasmania
South Hobart
۱
۲
Devonport City
Finished
۰۸:۳۰
Launceston City
۰
۱
Glenorchy Knights
Finished
۱۱:۰۰
Riverside Olympic
۲
۱۱
Clarence Zebras
Finished
۰۹:۰۰
  United States USL League One
Union Omaha
۰
۰
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Northbridge Bulls U20
۰
۱
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۰۷:۳۰
Manly United FC U20
۲
۲
Marconi Stallions U20
Finished
۱۱:۳۰
Blacktown Spartans U20
۲
۰
St George City FA U20
Interrupted
۱۱:۳۰
Sutherland Sharks U20
۰
۰
APIA Leichhardt Tigers U20
inprogress
۱۲:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Riverside Olympic Reserves
۲
۲
Burnie United
Finished
۱۱:۰۰
New Town Eagles
۳
۱
Beachside FC
Finished
۱۰:۳۰
Clarence Zebras Reserves
۴
۱
Metro Claremont
Finished
۰۹:۰۰
Launceston City Reserves
۳
۲
Northern Rangers FC
Finished
۰۸:۴۵
Tasmania University SC
۴
۰
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۹:۰۰
Launceston United
۰
۱
Ulverstone
Finished
۱۰:۳۰
  Japan J3 League
Iwaki SC
۲
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۲:۰۰
Azul Claro Numazu
۳
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۰:۳۰
SC Sagamihara
۱
۲
Nagano Parceiro
Finished
۱۳:۳۰
Fukushima United FC
۱
۱
Kataller Toyama
Finished
۱۲:۳۰
Fujieda MYFC
۲
۰
Ehime FC
Finished
۱۲:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۲
Kagoshima United
Finished
۱۳:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۰
Matsumoto Yamaga FC
inprogress
۱۴:۳۰
  United States WPSL
FC Tucson (W)
۰
۱
Arizona Arsenal SC (W)
Finished
۰۶:۳۰
Alabama FC (W)
۱
۱
TN Force FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Colorado Rush (W)
۰
۰
Indios Denver (W)
inprogress
۰۳:۳۰
Challenge Red Devils (W)
۴
۱
SA Corinthians FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
San Antonio Blossoms (W)
۰
۰
Lonestar SC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
West Canberra Wanderers FC
۰
۰
Monaro Panthers FC
Finished
۰۸:۴۵
Canberra Olympic
۰
۰
Cooma Tigers
Finished
۰۹:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Melville United
۰
۲
Birkenhead United
Finished
۰۷:۳۰
Bay Olympic
۲
۴
Manukau United
Finished
۰۷:۳۰
North Shore United
۱
۶
Western Springs
Finished
۰۷:۳۰
Eastern Suburbs Auckland
۰
۱
Auckland United FC
Finished
۰۷:۳۰
Waiheke United AFC
۰
۲
Auckland City
Finished
۰۷:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۰
۰
Takapuna AFC
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۳
۳
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۶:۱۵
Launceston United (W)
۵
۰
Taroona (W)
Finished
۰۸:۳۰
  United States USL Championship
New York Red Bulls II
۰
۳
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۳
۰
Sacramento Republic FC
Finished
۰۵:۳۰
Los Angeles Galaxy II
۳
۱
Oakland Roots SC
Finished
۰۷:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
3 de Febrero
۲
۰
Deportivo Santani
Finished
۰۱:۳۰
Rubio nu
۱
۰
Atyra FC
Finished
۰۳:۴۵
  Brazil Serie D Group 2
Pacajus
۲
۳
Tocantinopolis EC
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
XV de Jau
۰
۲
Gremio Prudente
Finished
۰۳:۳۰
Catanduva FC
۰
۱
Itapirense
Finished
۰۳:۳۰
  Bolivia LFPB
Independiente Petrolero
۱
۱
Universitario De Vinto
Finished
۰۴:۰۰
  United States UWS
Austin Elite (W)
۰
۰
San Antonio Athenians SC (W)
Finished
۰۵:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Real Monarchs SLC
۴
۰
Portland Timbers II
Finished
۰۵:۳۰
San Jose Earthquakes II
۱
۱
Houston Dynamo FC II
Finished
۰۷:۰۰
Rochester New York FC
۳
۲
Orlando City II
Finished
۰۳:۳۰
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
USA U20
۳
۰
Honduras U20
Finished
۰۵:۳۰
Dominican Rep U20
۳
۲
Guatemala U20
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico LIGA MX
Mazatlan FC
۲
۴
Puebla
Finished
۰۶:۳۵
  Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic U23
۱
۱
Cooma Tigers U23
Finished
۰۷:۰۰
West Canberra Wanderers FC U23
۲
۱
Monaro Panthers U23
Finished
۱۱:۰۰
  Japan J4 League
Verspah Oita
۲
۱
Yokogawa Musashino
Finished
۰۸:۳۰
FC Osaka
۰
۰
Reinmeer Aomori
Finished
۰۹:۳۰
Tiamo Hirakata
۲
۳
Sony Sendai
Finished
۱۰:۰۰
Honda F.C.
۳
۱
Honda Lock
Finished
۱۳:۳۰
Suzuka Unlimited
۰
۴
Nara Club
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Heidelberg United (W)
۲
۰
Bulleen Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
South Melbourne (W)
۲
۴
Box Hill United (W)
Finished
۱۰:۳۰
Alamein FC (W)
۰
۱
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC 1995
۲
۰
Daejeon Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Ansan Greeners
۱
۴
FC Anyang
Finished
۱۳:۳۰
Gimpo Citizen
-
-
Gwangju FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Sorrento SC
۱
۱
Perth
Finished
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
۲
۳
Bayswater City
Finished
۱۱:۳۰
Balcatta
۱
۳
Armadale
Finished
۱۱:۳۰
Perth RedStar FC
۲
۳
Floreat Athena
Finished
۱۱:۳۰
Cockburn City
۱
۲
Inglewood United
Finished
۱۱:۳۰
  United States NPSL
West Chester United
۴
۲
Philadelphia Ukrainian Nationals
Finished
۰۴:۰۰
  Australia NPL Victoria 2
Bulleen Lions
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۹:۳۰
North Geelong Warriors
۲
۱
Brunswick City
Finished
۰۹:۳۰
Moreland City FC
۳
۰
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
  Japan L2 League Women
Kibi University (W)
۱
۲
JFA Academy (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Eastern Lions SC U21
۴
۳
South Melbourne U21
Finished
۰۶:۴۵
Avondale FC U21
۵
۱
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۶:۴۵
Hume City U21
۳
۰
Melbourne Knights U21
Finished
۱۰:۳۰
Green Gully U21
۱
۳
Bentleigh Greens U21
Finished
۰۹:۳۰
Altona Magic U21
۰
۴
Port Melbourne U21
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Ipatinga
۲
۰
Democrata SL
Finished
۰۳:۳۰
  Ethiopia Premier League
Sidama Bunna
۰
۰
Hadiya Hosaena
inprogress
۱۴:۳۰
Jimma Aba Jifar
۰
۱
Defence Force FC
Finished
۱۱:۳۰
  Bangladesh Premier League
Mohammedan Dhaka
۱
۱
Bashundhara Kings
inprogress
۱۴:۳۰
  Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC
۰
۱
Geylang United FC
inprogress
۱۴:۰۰
  Australia NPL Victoria
Hume City
۳
۱
Melbourne Knights
Finished
۱۳:۳۰
Avondale FC
۰
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۹:۳۰
Eastern Lions
۰
۴
South Melbourne FC
Finished
۰۹:۳۰
Altona Magic
۱
۴
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۲:۳۰
  Japan L1 League Women
Gunma White Star (W)
۲
۱
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۱
۲
AS Harima Albion (W)
Finished
۱۱:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۳
۰
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Myanmar National League
Hantharwady United
۰
۱
Sagaing United FC
Finished
۱۳:۰۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Croatia Raiders
۱
۰
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۰:۰۰
Para Hills Knights
۳
۱
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
West Adelaide
۱
۱
Modbury Jets
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide University
۱
۲
Fulham United FC
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۰
۱
Port Adelaide Pirates
inprogress
۱۴:۰۰
Playford Patriots
۱
۳
Adelaide Victory
Finished
۱۰:۰۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Moreland City U21
۱
۴
Langwarrin U21
Finished
۰۹:۳۰
North Geelong U21
۳
۲
Brunswick City SC U21
Finished
۰۷:۱۵
Bulleen Lions U21
۲
۱
Goulburn Valley Suns U21
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Tasmania Northern Championship
Somerset
۲
۱
Devonport City Reserves
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۶
۱
Weston Workers Reserves
Finished
۰۷:۳۰
  Brazil Copa Paulista,Group 2
EC XV de Novembro (Piracicaba)
۲
۲
EC Lemense SP
Finished
۰۳:۳۰
  Australia NPL South Australia
Sturt Lions
۰
۱
Campbelltown City
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۱
۰
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۰:۰۰
White City Woodville
۱
۱
Adelaide City
Finished
۱۰:۰۰
South Adelaide
۳
۳
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
West Torrens Birkalla
۰
۱
Croydon Kings
Finished
۰۹:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonbuk Motors II
۲
۴
Goyang KH FC
Finished
۱۲:۳۰
Jeonju Citizen
۰
۰
Chungju Citizen
inprogress
۱۱:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۰
۱
Incheon Namdong FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Uruguay Primera Division, Intermedio, Group A
Liverpool FC Montevideo
-
-
CA Rentistas
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Albion FC
-
-
Montevideo City Torque
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Australia New South Wales League One
Western Sydney Wanderers NPL
۰
۲
Central Coast Mariners Academy NPL
inprogress
۱۳:۳۰
St. George Saints
۰
۰
Bonnyrigg White Eagles
inprogress
۱۳:۳۰
Hills United Brumbies
۰
۱
Mounties Wanderers
Finished
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۰
۰
St George City FA
inprogress
۱۳:۳۰
SD Raiders FC
۰
۰
Northern Tigers
inprogress
۱۳:۳۰
NWS Spirit
۰
۰
Hakoah Sydney City East
inprogress
۱۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Redlands United
۲
۰
SWQ Thunder
Finished
۱۳:۳۰
Mitchelton FC
۰
۰
Brisbane Strikers
inprogress
۱۳:۳۰
  Malaysia U19 Cup
Johor Darul Takzim U19
۲
۰
Kuala Lumpur FA U19
Finished
۱۳:۱۵
Kuching FA U19
۱
۲
Pahang U19
Finished
۱۲:۴۵
Petaling Jaya City U19
۱
۰
PDRM U19
Finished
۱۳:۱۵
Kedah U19
۰
۱
Terengganu U19
Finished
۱۳:۱۵
Negeri Sembilan U19
۳
۰
UITM U19
Finished
۱۳:۱۵
  Vietnam V-League 2
TTBD Phu Dong
۰
۱
XSKT Can Tho
Finished
۱۳:۰۰
Ba Ria Vung Tau FC
۰
۰
DAK Lak
inprogress
۱۵:۳۰
  Taiwan Mulan League
Kaohsiung Sunny Bank (W)
۱
۰
New Taipei Hang Yuen (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Gyeongju Korea H&N Power
۰
۱
Siheung Citizen
Finished
۱۲:۳۰
Paju Citizen FC
۲
۰
Changwon City
inprogress
۱۴:۳۰
Gimhae City
۱
۰
Mokpo City
inprogress
۱۴:۳۰
Cheonan City
۲
۰
Cheongju City FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Universidad O&M FC
۰
۲
Jarabacoa FC
Finished
۰۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Broadbeach United
۵
۰
Kingscliff District FC
Finished
۱۱:۳۰
Acacia Ridge
۵
۰
Univ. Queensland
Finished
۱۲:۳۰
Toowong
۰
۰
The Gap
Finished
۱۳:۳۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Darwin Hearts
۲
۰
Port Darwin FC
Finished
۱۱:۰۰
Darwin Olympic
۰
۱
University Azzurri FC
inprogress
۱۵:۰۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Maitland
۲
۳
Weston Workers
Finished
۰۹:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۰
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۳۰
Lambton Jaffas FC
۰
۰
Lake Macquarie City FC
Cancelled
۰۸:۳۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Belconnen United (W)
۱
۲
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Mandurah City
۱
۲
Rockingham City
Finished
۱۱:۳۰
Joondalup United
۲
۱
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
Subiaco AFC
۰
۱
Fremantle City FC
Finished
۱۱:۳۰
UWA Nedlands
۰
۵
Murdoch University Melville
Finished
۱۱:۳۰
Quinns FC
۰
۰
Kingsway Olympic
inprogress
۱۱:۳۰
Forrestfield United
۰
۳
Western Knights SC
inprogress
۱۳:۳۰
  Sri Lanka Super League
New Star SC
۲
۱
Moragasmulla SC
inprogress
۱۴:۳۰
  Bhutan Premier League
FC Takin
۰
۲
BFF Academy U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Thailand U19
۱
۰
Philippines U19
inprogress
۱۴:۳۰
  India Shillong Premier League
Malki SC
۰
۰
Rangdajied United FC
inprogress
۱۵:۰۰
  Norway 3. Division avd. 2
FK Toten
-
-
Floro SK
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Finland U20 League
HJS U20
-
-
TPS U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
AIFK U20
-
-
Sexypoxyt U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Inter Turku U20
-
-
Ilves U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Sweden Svenska Cupen
Torns IF
-
-
BK Olympic
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Hoganas BK
-
-
Ullareds IK
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Brann 2
-
-
Sola
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Vietnam V-League
Hai Phong
-
-
Sai Gon FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Binh Dinh
-
-
Hoang Anh Gia Lai
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Singapore NFL Division 1
Project Vaults Oxley SC
-
-
Tiong Bahru FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
FK Fyllingsdalen
-
-
Ready
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FC Okzhetpes
۰
۰
FK Kyran
inprogress
۱۵:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Silute
-
-
Dainava II
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth Redstar FC (W)
۳
۰
Balcatta (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Finland Kolmonen
LPS
۳
۲
RiPS
inprogress
۱۴:۳۰
ToTe
-
-
FC Kontu
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Australia South Australia State League 2
Adelaide Vipers
۲
۱
Modbury Vista
Finished
۱۰:۰۰
  Cambodia Premier League
Kirivong Sok Sen Chey
۳
۳
Angkor Tiger
Finished
۱۳:۱۵
  Australia NPL Victoria 3
Box Hill United
۵
۱
Ballarat City
Finished
۰۹:۳۰
  Uruguay Primera Division, Intermedio, Group B
Club Nacional de Montevideo
۰
۰
Plaza Colonia
Finished
۰۳:۳۰
  Trinidad And Tobago T & T Ascension Tournament
La Horquetta Rangers FC
۰
۰
AC Port Of Spain
Finished
۰۴:۴۰
  New Zealand Central Premier League
Miramar Rangers
۲
۱
Wellington Phoenix FC Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Waterside Karori
۱
۲
North Wellington AFC
Finished
۰۷:۰۰
Wellington Olympic
۵
۰
Petone
Finished
۰۸:۱۵
  New Zealand Southern Premier League
Cashmere Technical
۹
۱
Nomads United
Finished
۰۷:۱۵
  Australia NPL Youth Western Australia
Cockburn City U20
۱
۰
Inglewood United U20
Finished
۰۹:۳۰
Sorrento U20
۲
۰
Perth U20
Finished
۰۹:۳۰
Gwelup Croatia U20
۰
۱
Bayswater City U20
Finished
۰۹:۳۰
Balcatta U20
۳
۲
Armadale U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth RedStar U20
۳
۱
Floreat Athena U20
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Northbridge FC Bulls
۰
۰
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۰۹:۳۰
Sutherland Shire Sharks
۰
۰
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۰:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Redlands United U23
۶
۰
SWQ Thunder U23
Finished
۱۱:۱۵
  Indonesia President's Cup
Arema Malang
۱
۰
Barito Putra
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Taringa Rovers
۰
۰
Grange Thistle SC
inprogress
۱۱:۳۰
Surfers Paradise
۱۰
۱
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۱
۱
Port Adelaide Pirates Reserves
Finished
۱۱:۴۵
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۰
۰
Gold Coast Knights
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Eastern Suburbs
۰
۰
Peninsula Power
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  China League 2
Dongguan Guanlian
۱
۰
Inner Mongolia
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NPL South Australia Women
West Torrens Birkalla SC (W)
۰
۱
Adelaide University (W)
Finished
۱۲:۰۰
Metro United (W)
۰
۱
West Adelaide (W)
inprogress
۱۵:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Altona City
۱
۳
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۲:۳۰
Richmond SC
۰
۴
Beaumaris
Finished
۱۳:۰۰
  Maldives Dhivehi Premier League
Maziya SRC
-
-
Green Streets
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید